Tanie loty WizzAir

już od 198 zł
27 cze 04 lip Wylot
Bilety lotnicze WizzAir z
Polska
-
Dowolne miasto
Wrocław
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
27 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
198 zł
Warszawa
07 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
08 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
207 zł
Gdańsk
18 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
207 zł
Warszawa
06 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
18 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
216 zł
Warszawa
08 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
17 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
216 zł
Straż Cenowa
Nie trać czasu na szukanie.
Lepiej niech loty znajdą Cię same.
{{alert.msg}}

Przewodnik po lotach WizzAir

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Wizz Air – z nami latanie jest łatwe

FLYHACKS.PL to najbardziej nowoczesna wyszukiwarka tanich lotów, dzięki której możesz kupić bilety ponad 500 przewoźników latających do każdego miejsca na Ziemi. Mamy także Twoje tanie loty Wizz Air. Na naszym portalu wykupisz promocyjne bilety Wizz Air na wszystkich połączeniach obsługiwanych przez tę linię lotniczą. W czasie bukowania masz możliwość dokupienia wszystkich niezstandardowych usług Wizz Air, a nasi agenci udzielą Ci wszystkich niezbędnych wiadomości np. dot. dopuszczalnego bagażu, transportu instrumentów lub akcesoriów dziecięcych. Wszystko w czasie szybkiej, łatwej rezerwacji.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Wizz Air – dokąd lecisz?

Wizz Air lata do wielu miast. Pewne z nich znakomicie nadają się na City Break, inne na dłuższą podróż lub wczasy. Na pewno dużo jest też tych, do których lata się w celach biznesowych:

Do którego miasta chcesz lecieć? Ceny biletów lotniczych Wizz Air zaczynają się już od PARAMETR Z NAJNIŻSZĄ CENĄ

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Wizz Air – bezpiecznie w podróży

Niezależne od celu Twojego lotu pomyśl o bezpieczeństwie. Nie musisz tracić energii w takich wypadkach jak utrata bagażu lub odpowłanie połączenia – nie mówiąc już o nerwach, kiedy poza krajem wypadnie udać się do przychodni. Jednak ludzie różnią się między sobą, z tego powodu mamy na stronie dwa warianty ubezpieczenia podróżnego Fru & Travel – odpowiednie dla rodzin i w trakcie wyjazdu biznesowego oraz Fru & Fun dla energicznych amatorów sportów ekstremalnych. Zamów ten, który odpowiada na Twoje oczekiwania i lataj, nie martwiąc się niepotrzebnie!

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Wizz Air – bagaż bagażowi nierówny

Każdy przewoźnik przymuje swoje regulaminy bagażowe. W niskobudżetowych liniach lotniczych zawsze w cenie podróży jest tylko bagaż kabinowy, a za odprawiany trzeba zapłacić ekstra. Jeżeli sądzisz, że podróżując z inną firmą nie musisz uiścić kolejnych dopłat – niestety jesteś w błędzie. Z roku na rok więcej linii lotniczych odchodzi od dodawania darmowego bagażu nadawanego do luku klientom, którzy zakubkowali lot w najniższych klasach. Tak więc dopiero rezerwując miejsce w klasie biznesowej wiesz na 100%, że bagaż jest w cenie lotu. Najważniejsze informacje bagażowe zobaczysz w trakcie zakupu biletu lotniczego Wizz Air. Chcesz zabrać niemieszczący się w walizce bagaż? O resztę informacji pytaj konsultantów FLYHACKS.PL. Odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące polityki bagażowej Wizz Air.

Przed pakowaniem trzeba też zastanowić się nad ochoroną bagażu. Zobacz, jakiego rodzaju rzeczy zabierasz. Jeżeli są to głównie ubrania, wybierz plecak lub torbę turystyczną ( w przypadku idealnym: na kółkach). Mają one materiałowe i dopasowujące się boki, więc masz więcej przestrzeni i łatwo przejdziesz odprawę bagażową, bo zawsze można wepchnąć torbę do pojemnika o rozmiarach bagażu akceptowanego przez Wizz Air. Nie jest to jednak szczęśliwe rozwiązanie w przypadku bagażu rejestrowanego, który często w czasie przesiadek jest niedbale przenoszony z pierwszego samolotu do kolejnego. Jeżeli zabierasz łatwe do zniszczenia przedmioty takie jak elektornika czy regionalne wino z wakacji w Australii – zdecyduj się na walizkę, koniecznie usztywnianą. Bez względu na to, co wybierzesz, nie zapomnij o ubezpieczeniu turystycznym. Zabezpieczy Cię ono przed wydatkami w przypadku opóźnienia lub utraty bagażu. Nie po to lecisz w podróż, żeby przejmować się tak prozaicznymi sprawami.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Wizz Air – płać jak chcesz

Wiemy o tym, że nie wszyscy mają kartę kredytową. Nie może to jednak przekreślać marzeń o podróżach do nieznanych, intrygujących miejsc. Z tego powodu na FLYHACKS.PL możesz płacić tak, jak Ci najłatwiej: nie tylko kartą kredytową, lecz także przelewem bankowym, płatnością online i gotówką – wpłacając ją na konto lub w biurze FLYHACKS.PL w Warszawie. Właśnie bukowanie tanich lotów Wizz Air, pakietów City Break i zamawianie auta stało się dziecinnie proste.