Tanie loty Tiger

już od 194 zł
01 maj 08 maj Wylot
Bilety lotnicze z
Polska
-
Dowolne miasto
Gdańsk
25 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
30 kwi (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
198 zł
Gdańsk
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
194 zł
Gdańsk
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
194 zł
Gdańsk
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
194 zł
Gdańsk
17 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
22 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
198 zł
Straż Cenowa
Nie trać czasu na szukanie.
Lepiej niech loty znajdą Cię same.
{{alert.msg}}

Przewodnik po lotach Tiger

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Tiger – z nami latanie jest łatwe

FLYHACKS.PL to najbardziej nowoczesna wyszukiwarka połączeń lotniczych, dzięki której możesz zarezerwować lot ponad 500 przewoźników latających do każdego większego miasta na Ziemi. Mamy także Twoje tanie loty Tiger. Na naszym portalu zabukujesz bilety lotnicze Tiger na wszystkich kursach obsługiwanych przez tę linię lotniczą. W czasie bukowania masz możliwość dokupienia wszystkich niezstandardowych usług Tiger, a nasi agenci udzielą Ci wszystkich niezbędnych wiadomości np. dot. dozwolonej zawartości bagażu, zabierania ze sobą instrumentów lub latania z niemowlętami. Wszystko w czasie szybkiej, przyjemnej rezerwacji.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Tiger – dokąd lecisz?

Tiger oferuje bilety do wielu miast. Pewne z nich znakomicie nadają się na krótką wycieczkę, inne na dłuższą podróż lub wczasy. Na pewno dużo jest też tych, do których lata się w celach związanych z pracą:

Do którego miasta chcesz lecieć? Ceny biletów lotniczych Tiger zaczynają się już od PARAMETR Z NAJNIŻSZĄ CENĄ

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Tiger – bezpiecznie w podróży

Niezależne od celu Twojego lotu pomyśl o bezpieczeństwie. Nie musisz tracić spokoju w takich wypadkach jak utrata bagażu lub odpowłanie połączenia – nie mówiąc już o nerwach, kiedy poza krajem wypadnie pójść do specjalisty. Jednak ludzie nie są tacy sami, z tego powodu mamy na stronie dwa warianty ubezpieczenia podróżnego Fru & Travel – odpowiednie dla rodzin i w trakcie wyjazdu biznesowego oraz Fru & Fun dla energicznych amatorów sportów ekstremalnych. Zamów ten, który odpowiada na Twoje oczekiwania i podróżuj, nie martwiąc się niepotrzebnie!

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Tiger – bagaż bagażowi nierówny

Każdy przewoźnik przymuje swoje warunki bagażowe. W niskobudżetowych liniach lotniczych prawie zawsze darmowy jest tylko bagaż kabinowy, a za odprawiany trzeba zapłacić ekstra. Jeżeli sądzisz, że podróżując z inną firmą nie musisz uiścić tych dopłat – niestety jesteś w błędzie. Z roku na rok więcej linii lotniczych odchodzi od dodawania darmowego bagażu nadawanego do luku klientom, którzy kupili lot w najkorzystniejszych klasach. Tak więc dopiero posiadając miejsce w klasie biznesowej wiesz na 100%, że bagaż jest w cenie lotu. Najważniejsze informacje bagażowe zobaczysz w trakcie zakupu biletu lotniczego Tiger. Zabierasz niemieszczący się w walizce bagaż? O resztę informacji pytaj konsultantów FLYHACKS.PL. Odpowiedzą na wszystkie pytania o politykę bagażową Tiger.

Przed wylotem trzeba też zastanowić się nad ochoroną bagażu. Zobacz, jakiego rodzaju rzeczy bierzesz ze sobą. Jeżeli są to głównie ubrania, wybierz plecak lub torbę turystyczną ( w przypadku idealnym: na kółkach). Mają one materiałowe i dopasowujące się boki, więc masz więcej przestrzeni i łatwo przejdziesz odprawę bagażową, bo zawsze można wepchnąć torbę do pojemnika o rozmiarach bagażu akceptowanego przez Tiger. Nie jest to jednak odpowiednie rozwiązanie w przypadku bagażu rejestrowanego, który często w czasie przesiadek jest niedbale przenoszony z pierwszego samolotu do kolejnego. Jeżeli zabierasz łatwe do zniszczenia przedmioty takie jak np. tablet czy regionalne wino z wakacji na Węgrzech – zdecyduj się na walizkę, koniecznie usztywnianą. Bez względu na to, co wybierzesz, nie zapomnij o ubezpieczeniu turystycznym. Ochroni Cię ono przed ponoszeniem znacznych kosztów w przypadku opóźnienia lub utraty bagażu. Nie po to lecisz w podróż, żeby przejmować się tak prozaicznymi sprawami.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z Tiger – płać jak chcesz

Wiemy o tym, że nie wszyscy mają kartę kredytową. Nie może to jednak przekreślać marzeń o podróżach do nieznanych, fantastycznych miejsc. Z tego powodu na FLYHACKS.PL możesz płacić tak, jak Ci najłatwiej: nie tylko kartą kredytową, lecz także przelewem bankowym, płatnością online i gotówką – wpłacając ją na konto lub w biurze FLYHACKS.PL w Warszawie. Właśnie kupowanie tanich lotów Tiger, pakietów City Break i zamawianie auta stało się dziecinnie proste.