Tanie loty LOT

już od 250 zł
04 mar 11 mar Wylot
Bilety lotnicze LOT z
Polska
-
Dowolne miasto
Warszawa
18 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
22 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
250 zł
Warszawa
20 kwi (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Bruksela
25 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
496 zł
Warszawa
22 kwi (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
28 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
509 zł
Warszawa
13 kwi (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kiszyniów
21 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
604 zł
Warszawa
14 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
23 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
655 zł
Straż Cenowa
Nie trać czasu na szukanie.
Lepiej niech loty znajdą Cię same.
{{alert.msg}}

Przewodnik po lotach LOT

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z LOT – z nami latanie jest łatwe

FLYHACKS.PL to najbardziej zaawansowana technologicznie wyszukiwarka tanich lotów, dzięki której możesz kupić bilety ponad 500 przewoźników latających do każdego miejsca na Ziemi. Mamy także Twoje tanie loty LOT. Na naszym serwisie zakupisz promocyjne bilety LOT na wszystkich połączeniach obsługiwanych przez tę linię lotniczą. W czasie bukowania masz możliwość dokupienia wszystkich specjalnych usług LOT, a nasi agenci udzielą Ci wszystkich niezbędnych wiadomości np. dot. dozwolonej zawartości bagażu, transportu instrumentów lub latania z dzieckiem w LOT. Wszystko w czasie szybkiej, przyjemnej rezerwacji.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z LOT – dokąd lecisz?

LOT ma połączenia do wielu miast. Pewne z nich znakomicie nadają się na krótką wycieczkę, inne na dłuższą podróż lub wczasy. Na pewno dużo jest też tych, do których lata się w celach biznesowych:

Do którego miasta chcesz lecieć? Ceny biletów lotniczych LOT zaczynają się już od <!--__lp_min_price__--><!--__lp_min_price__-->

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z LOT – bezpiecznie w podróży

Niezależne od celu Twojego lotu nie zapomnij o bezpieczeństwie. Nie musisz tracić spokoju w takich wypadkach jak utrata bagażu lub odpowłanie kusu samolotu – nie mówiąc już o nerwach, kiedy poza krajem wypadnie udać się do szpitala. Jednak ludzie nie są tacy sami, z tego powodu mamy na stronie dwa warianty ubezpieczenia podróżnego Fru & Travel – odpowiednie dla rodzin i w trakcie wyjazdu biznesowego oraz Fru & Fun dla energicznych amatorów sportów ekstremalnych. Zamów ten, który odpowiada na Twoje oczekiwania i lataj, nie martwiąc się o nic!

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z LOT – bagaż bagażowi nierówny

Każdy przewoźnik przymuje swoje reguły bagażowe. W niskobudżetowych liniach lotniczych prawie zawsze darmowy jest tylko bagaż zabierany do kabiny, a za nadawany do luku trzeba zapłacić dodatkowo. Jeżeli sądzisz, że latając z inną firmą nie musisz uiścić tych dopłat – niestety jesteś w błędzie. Z roku na rok więcej linii lotniczych odchodzi od dodawania darmowego bagażu nadawanego do luku klientom, którzy kupili lot w najkorzystniejszych klasach. Tak więc dopiero posiadając miejsce w klasie biznesowej wiesz na 100%, że bagaż jest w cenie lotu. Najważniejsze informacje bagażowe zobaczysz w trakcie zakupu biletu lotniczego LOT. Chcesz zabrać niemieszczący się w walizce bagaż? O resztę informacji pytaj konsultantów FLYHACKS.PL. Odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące polityki bagażowej LOT.

Przed wylotem trzeba też zastanowić się nad ochoroną bagażu. Przemyśl, jakiego rodzaju rzeczy zabierasz. Jeżeli są to głównie ubrania, wybierz plecak lub torbę turystyczną ( w przypadku idealnym: na kółkach). Mają one materiałowe i dopasowujące się boki, więc masz więcej przestrzeni i łatwo przejdziesz odprawę bagażową, bo zawsze można wepchnąć torbę do pojemnika o rozmiarach bagażu akceptowanego przez LOT. Nie jest to jednak doskonałe rozwiązanie w przypadku bagażu rejestrowanego, który często w czasie przesiadek jest niedbale przenoszony z pierwszego samolotu do następnego. Jeżeli zabierasz łatwe do zniszczenia przedmioty takie jak np. tablet czy regionalne wino z wakacji na Maderze – zdecyduj się na walizkę, koniecznie usztywnianą. Bez względu na to, co wybierzesz, nie zapomnij o ubezpieczeniu turystycznym. Zabezpieczy Cię ono przed ponoszeniem znacznych kosztów w przypadku opóźnienia lub utraty bagażu. Nie po to lecisz w podróż, żeby przejmować się tak prozaicznymi sprawami.

FLYHACKS.PL Tanie bilety lotnicze z LOT – płać jak chcesz

Wiemy o tym, że nie wszyscy mają kartę kredytową. Nie może to jednak przekreślać marzeń o podróżach do nieznanych, fantastycznych miejsc. Z tego powodu na FLYHACKS.PL możesz płacić tak, jak Ci odpowiada: nie tylko kartą kredytową, lecz także przelewem bankowym, płatnością online i gotówką – wpłacając ją na konto lub w biurze FLYHACKS.PL w Warszawie. Właśnie kupowanie tanich lotów LOT, pakietów City Break i zamawianie auta stało się dziecinnie proste.