Tanie loty Alitalia

już od 648 zł
01 maj 08 maj Wylot
Bilety lotnicze Alitalia z
Polska
-
Dowolne miasto
Warszawa
18 cze (pon)
Alitalia
Lot bezpośredni
Rzym
22 cze (pią)
Alitalia
Lot bezpośredni
648 zł
Warszawa
19 cze (wto)
Alitalia
Lot bezpośredni
Rzym
22 cze (pią)
Alitalia
Lot bezpośredni
648 zł
Warszawa
20 cze (śro)
Alitalia
Lot bezpośredni
Rzym
22 cze (pią)
Alitalia
Lot bezpośredni
690 zł
Warszawa
18 cze (pon)
Alitalia
Lot bezpośredni
Rzym
19 cze (wto)
Alitalia
Lot bezpośredni
741 zł
Warszawa
18 cze (pon)
Alitalia
Lot bezpośredni
Rzym
20 cze (śro)
Alitalia
Lot bezpośredni
741 zł
Straż Cenowa
Nie trać czasu na szukanie.
Lepiej niech loty znajdą Cię same.
{{alert.msg}}

Przewodnik po lotach Alitalia

FLYHACKS.PL – TANIE LOTY – promocje Alitalia i jeszcze więcej

Myślisz o tym, jak kupić bardzo tanie bilety lotnicze Alitalia? Jesteś w odpowiednim miejscu. Na FLYHACKS.PL zestawisz koszty połączeń lotniczych Alitalia do wielu miast na świecie w Kalendarzu Lotów, a z newslettera FLYHACKS.PL damy Ci znać o każdej obniżce cen Alitalia. Doradzamy przy organizowaniu podróży, a jeśli idzie o tanie loty – nie istnieją dla nas tajemnice. Przyjazny sposób rezerwacji sprawia, że organizowanie podróży odbywa się sprawnie, bez względu na to, czy reguluje się należność kart ą kredytową, wpłatą do banku czy przelewami przez Internet.

FLYHACKS.PL – TANIE LOTY – bilety lotnicze Alitalia

  • Zobaczysz w jednym miejscu oferty ponad 500 firm obsługujących loty do wszystkich krajów. Wśród tych firm są zarówno tanie linie lotnicze jak i luksusowi przewoźnicy. Dobierzesz jakość i cenę lotu do własnych możliwości.
  • Otrzymujesz Gwarancję Najlepszej Ceny – jeśli po zakończeniu rezerwacji zobaczysz to samo połączenie w korzystniejszej cenie, oddamy Ci nadpłatę.
  • W ramach jednej oferty mieszamy loty zwykłymi i tanimi liniami lotniczymi z kilku systemów rezerwacyjnych, jeśli dzięki temu wydasz na podróż dużo mniej. Są to niepowtarzalne w skali międzynarodowej loty Smart Connection.
  • oferuje loty składane. Dzięki przesiadce dolecisz także do tych miast , do których brakuje połączeń bezpośrednich Alitalia .
  • Zaplanujesz kompleksową podróż: zarezerwujesz nocleg, wynajmiesz auto, wybierzesz ubezpieczenie turystyczne, a nawet kupisz karnet na zwiedzanie, jeśli Alitalia go oferuje. Jeżeli nie masz czasu na własną rękę układać wakacje, mamy dla Ciebie coś jeszcze lepszego City Break i Sun Break – pakiety wyjazdów do najwspanialszych miast europejskich lub w miejsca bardziej kojarzące się z plażą. Płacisz wyłącznie za to, co otrzymujesz: lot + nocleg + polista ubeczpieczeniowa. Dodatkowo gwarantujemy doskonałą obsługę specjalistów, którzy zajmą się nie tylko sprawami związanymi z lotem i hotelem, lecz także podpowiedzą, co trzeba zrobić w wybranym przez Ciebie miejscu i jak zorganizować transport z lotniska.
  • FLYHACKS.PL – TANIE LOTY Alitalia – kilka sprawdzonych rad

    Aby latać wyjątkowo tanio, należy dopasować się do polityki przewoźników – nie upierać się na co do dnia upatrzony czas lotu Alitalia, bo 5 dni wcześniej lub później ceny okazują się jeszcze niższe. Analogicznie jest z wyborem destynacji. Zamiast zaczynać włoską podróż od Wiecznego Miasta, można zabukować tanie bilety lotnicze do Turynu, a potem dopiero wyruszyć na tournée do północnych Włoch. Najwspanialsze wyprawy to takie, w których dajesz się zaskoczyć – poznajesz nieprzewodnikowe miejsca, chwytasz doznania i emocje, aby ostatecznie stwierdzić, że to była wędrówka nie tylko w przestrzeni – że wyprawa przyniosła Ci coś niespodziewanego, wpłynęła na Ciebie dobrze. Inną dobrą stroną tego sposobu myślenia są – rzecz jasna – spore oszczędności a więc i mniej powo dów do marudzenia w czasie podróży.

    Organizacja podróży to niezwykle ważny moment. Pamiętaj, że na tę chwilę praktycznie większość przewoźników stosuje regułę, która spowodowała, że najniższe taryfy są bez wliczonego w cenę przewozu bagażu rejestrowanego – szczególnie na odcinkach w ramach Europy. Poznaj parametry bagażu podręcznego Alitalia i zobacz, że to całkiem sporo miejsca. Praktyka mówi, że ludzie latają na 4-5 dni – przy takiej długości podróży bagaż podręczny wystarcza zupełnie. Nie musisz brać przecież opakowania żelu pod prysznic , skoro znaczna część miejc noclegowych w standardzie posiada komplet kosmetyków dla swoich gości. Analogicznie sprawa wygląda z ręcznikami. Jeżeli idzie o ciuchy, jest dobrze te najcięższe włożyć na siebie. W ten sposób nie przepłacasz za nadprogramowy bagaż – masz nawet 500 zł do przodu (tyle kosztuje bagaż nadawany do luku latem i w święta na połączenie w dwie strony). Jeszcze nie tracisz czasu na odprawę czy odbiór bagażu i masz tylko jedną walizkę czy plecak – bardziej komfortowo i o wiele bezpieczniej.